Papier ekologiczny z recyklingu do drukarki Steinbeis No.1 ReThinkingPaper A4, gramatura 80g, biel 70%, klasa C 1 karton

Prezent za zakup
Prezent za zakupy

J. sprzedaży: 5 ryz | Kod:  110146

Cena netto: 132.46 zł

Cena brutto: 162.93 zł

dostawy

Warszawa: 1 dzień Polska: 2 dni

więcej >

Oceń produkt:
Marka:  Steinbeis >>
Recyklingowy papier biurowy wyprodukowany w 100% z materiałów z odzysku. Steinbeis No.1 to w 100% zrównoważony papier dla Twojego biura.Papier ekologiczny ksero Steinbeis No.1 ReThinking Paper wykonany w 100% z makulatury. Produkowany bez użycia wybielaczy optycznych oraz związków chloru. Papier charakteryzuje się wysoką nieprzezroczystością co pozwala na uzyskiwanie bardzo dobrych wyników w druku dwustronnym. Naturalnie biały (ISO 70), co w rezultacie oznacza lekko szary odcień kartek. Taki kolor znacznie poprawia komfort czytania w porównaniu z papierami białymi, sprawiając że oczy mniej się męczą. Steinbeis No.1 jest papierem uniwersalnym, można stosować go w drukarkach atramentowych, laserowych, kopiarkach i faksach. Może być także zadrukowywany techniką offsetową. Idealny produkt do codziennego użytku. Wydajny i łatwy w użytku, zapewnia dużą liczbę kopii i wydruków bez zacięć. Dawniej Papyrus Recyconomic.Papier Steinbeis No.1 to papier z recyklingu produkowany w papierni posiadającej certyfikaty ISO 9001 (zarządzanie jakością) oraz ISO 14001 (zarządzanie środowiskiem). Papier spełnia wymagania dla papierów trwałych archiwalnych zgodnie z normą DIN 6738, tzn. jest odporny na starzenie.Nagrodzony Błękitnym Aniołem i oznakowaniem ekologicznym UE.Parametry techniczne: format: A4 gramatura: 80g klasa: C białość: 70% - ISO 70 CIE 55 jednostka sprzedaży: 1 karton - 5 ryz.
Papier ekologiczny z recyklingu do drukarki Steinbeis No.1 ReThinkingPaper A4, gramatura 80g, biel 70%, klasa C 1 karton

Recyklingowy papier biurowy wyprodukowany w 100% z materiałów z odzysku. Steinbeis No.1 to w 100% zrównoważony papier dla Twojego biura.Papier ekologiczny ksero Steinbeis No.1 ReThinking Paper wykonany w 100% z makulatury. Produkowany bez użycia wybielaczy optycznych oraz związków chloru. Papier charakteryzuje się wysoką nieprzezroczystością co pozwala na uzyskiwanie bardzo dobrych wyników w druku dwustronnym. Naturalnie biały (ISO 70), co w rezultacie oznacza lekko szary odcień kartek. Taki kolor znacznie poprawia komfort czytania w porównaniu z papierami białymi, sprawiając że oczy mniej się męczą. Steinbeis No.1 jest papierem uniwersalnym, można stosować go w drukarkach atramentowych, laserowych, kopiarkach i faksach. Może być także zadrukowywany techniką offsetową. Idealny produkt do codziennego użytku. Wydajny i łatwy w użytku, zapewnia dużą liczbę kopii i wydruków bez zacięć. Dawniej Papyrus Recyconomic.


Papier Steinbeis No.1 to papier z recyklingu produkowany w papierni posiadającej certyfikaty ISO 9001 (zarządzanie jakością) oraz ISO 14001 (zarządzanie środowiskiem). Papier spełnia wymagania dla papierów trwałych archiwalnych zgodnie z normą DIN 6738, tzn. jest odporny na starzenie.Nagrodzony Błękitnym Aniołem i oznakowaniem ekologicznym UE.Parametry techniczne:


  • format: A4
  • gramatura: 80g
  • klasa: C
  • białość: 70% - ISO 70
  • CIE 55


  • jednostka sprzedaży: 1 karton - 5 ryz.132.46 zł 162.93 zł