Aktualności

Strona: 1 z 4

W poniedziałek 2. maja firma Biuronet.com będzie nieczynna. Sprawdź szczegóły realizacji zamówień.

czytaj dalej

Szanowni Klienci, od 21. marca w Biuronet.com będzie obowiązywał nowy cennik realizacji dostaw. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami.

czytaj dalej

Dowiedz się jak zadbać o racjonalne gospodarowanie papierem w firmie. Marka POL oferuje papier ksero w trzech klasach białości, każdy o innym przeznaczeniu. Poznaj wszystkie papiery POL i dowiedz się, który pasuje do Twoich potrzeb.

czytaj dalej

Poznaj ofertę kalendarzy na nadchodzący rok 2022. W sklepie Biuronet.com kupisz terminarze książkowe w trzech różnych formatach z wyborem okładek i kalendarium, kalendarze wiszące trójdzielne oraz planery biurkowe w formie biuwarów blokowych lub kalendarzy stojących w pionie lub poziomie.

czytaj dalej

NOWOŚĆ W OFERCIE. Poznaj możliwości profesjonalnych urządzeń Glover z serii ST do skutecznej sterylizacji dokumentów, banknotów, książek, paczek, kartonowych. Zadbaj o bezpieczeństwo i włącz do procedur bezpieczeństwa Twojej instytucji obowiązkową dezynfekcję smartfonów z urządzeniem Dexxy UV Sani3 ...

czytaj dalej

Szanowni Klienci! Działamy bez przerwy! W trosce o bezpieczeństwo Wasze, naszych pracowników oraz ich rodzin wprowadziliśmy szereg zmian. Sprawdź co zmieniliśmy i jak działamy w czasie pandemii.

czytaj dalej

Homeoffice? Teraz, aby ułatwić pracę zdalną, dostarczamy zamówienia również pod adresy prywatne. Artykuły biurowe, higieniczne i spożywcze z dostawą pod adres prywatny.  Zapewniamy szybką płatność online, realizację dostawy w 1 dzień roboczy, faktury elektroniczne. Zapraszamy na zakupy w Biuroent.co...

czytaj dalej

Poznaj nową linię papierów xero SKY Office. Produkowane w skandynawskiej fabryce zapewniają wysoką jakość i stałe właściwości techniczne. SKY Copy w formatach A3 oraz A4/80g z klasy C do codziennych wydruków oraz SKY Laser A4/80g z klasy B do ważniejszych dokumentów. 

czytaj dalej

Poznaj dokładnie produkty Deb Stoko, służące do utrzymania higieny rąk w miejscu pracy. Oferta obejmuje wygodne dozowniki oraz pianowe wkłady z mydłem, mydłem antybakteryjnym i alkoholowym płynem dezynfekującym.

czytaj dalej

Nowość w ofercie! Kalendarze 2021 już w sprzedaży. Książkowe, wiszące, w różnych formatach i kolorach.

czytaj dalej