Artykuły szkolne

Artykuły szkolne
Pamiętamy o najmłodszych
Zamiast szukać poszczególnych artykułów szkolnych w różnych sklepach, możesz je wygodnie zamówić razem z artykułami biurowymi lub elementami wyposażenia biura.

Posiadamy w sprzedaży szeroki asortyment dobrej jakości szkolnych artykułów plastycznych od uznanych producentów, takich jak Astra, Bambino, MAPED, Grand.

Bezpieczne artykuły dla dzieci
Dbając o bezpieczeństwo Twojego dziecka, postawiliśmy na produkty dobrej jakości, wykonane z odpowiednich materiałów. Dostępne w katalogu Biuronet.com farby, pastele i flamastry posiadają atest PZH, świadczący o niskiej toksyczności wykorzystanych do produkcji barwników. Dostarczamy również giętkie, niełamliwe linijki i kredki świecowe oraz pędzle z wytrzymałego drewna i naturalnego włosia.

Skompletuj szkolną wyprawkę
Z katalogów firm produkujących artykuły szkolne włączyliśmy do sprzedaży bloki rysunkowe i bloki techniczne w formatach A4 i A3, a także nożyczki szkolne, kleje, cyrkle, papiery kolorowe i wiele innych produktów.

Dodatkowo dostarczamy tornistry i piórniki oraz zeszyty i teczki szkolne z postaciami z bajek, wizerunkami zwierząt oraz innymi wzorami atrakcyjnymi dla najmłodszych.

Zamówienia o wartości powyżej 200zł netto dostarczamy w Warszawie za darmo już następnego dnia roboczego.