Chemia i higiena

Chemia i higiena
Środki czystości i akcesoria do sprzątania
Zapewnij wyposażenie biura w produkty i akcesoria, które pozwalają utrzymać czystość i porządek pomieszczeń oraz higienę pracy. Te elementy, choć czasem wydają się być mało ważne, w niektórych sytuacjach decydują o prawidłowym funkcjonowaniu firmy.
 
Firmowe środki czystości
W naszym sklepie internetowym szybko zamówisz środki do czyszczenia wszystkich rodzajów powierzchni w pomieszczeniach: preparaty do podłóg i mebli, płyny do szyb, produkty do mycia łazienki. Oferujemy chemię gospodarczą popularnych marek, takich jak: Domestos, Bref, Cif, Ajax, Sidolux czy Jan Niezbędny. Dodatkowo dostarczamy skoncentrowane płyny do naczyń, które są delikatne dla dłoni, jak również tabletki do zmywarek, odkamieniacze i wiele innych.
 
Artykuły higieniczne
Listę artykułów higienicznych otwierają mydła w płynie i kostce, w tym mydła antybakteryjne oraz specjalistyczne do usuwania uciążliwych zapachów. W ofercie znajdziesz również różne rodzaje chusteczek higienicznych w paczkach zbiorczych i pojedynczych, papiery toaletowe, ręczniki papierowe oraz dozowniki.
 
Akcesoria porządkowe
Do zapewnienia w firmie porządku potrzebujesz nie tylko środków czystości, ale też odpowiednich przyborów. W Biuronet.com znajdziesz plastikowe i metalowe kosze na śmieci (w tym z popielniczką), mopy, szczotki, zmywaki kuchenne i różne rodzaje ścierek.