Papier do drukarki POLjet A4, gramatura 80g, klasa A + 1 karton

Prezent za zakup
Prezent za zakupy
Marka:  POL >>

J. sprzedaży: 5 ryz | Kod:  110110

Cena: 152.20 zł 187.21 zł

dostawy

więcej >

Oceń produkt:
Papier do drukarki i ksero POLjet jest wysokiej jakości papierem do drukowania i ksero. Używanie papieru POLjet zapewnia stałe i niezawodne drukowanie bez zacinania się i awarii urządzeń drukujących. Papiery POLjet dostosowane są do najbardziej wymagających zadań związanych z drukowaniem w drukarkach laserowych, sprawdzą się również doskonale w xero i druku atramentowym. Papier POLjet nadaje się idealnie do kolorowych wydruków - dobry kontrast i intensywne barwy.Papier POLjet przeznaczony jest do stosowania we wszelkiego rodzaju urządzeniach biurowych, w szczególności do drukarek atramentowych i szybkich drukarek laserowych.POLjet przystosowany jest do wykonywania dwustronnych i jednostronnych wydruków  dzięki podwyższonej sztywność i grubości papieru. Papiery POLjet posiadają certyfikaty FSC oraz EU Ecolabel.Wysoka białość papieru zapewnia pełne wyróżnienie barw, a podwyższona grubość i sztywność - wydruki bez zacięć.W sklepie Biuronet.com papier POLjet sprzedawany jest w kartonach zbiorczych w których znajduje się 5 ryz papieru tj. 2500 pojedynczych arkuszy. Jedna ryza papieru zawiera 500 arkuszy. Najważniejsze parametry techniczne papieru Poljet A4/ 80g: białość średnia z obu stron: 166% CIE gramatura: 80g/m2 wilgotność: 3,6-5 % nieprzezroczystość: 93% format: A4 (210 x 297 mm ) klasa papieru: A+ jednostka sprzedaży: 1 karton - 5 ryz.
Papier do drukarki POLjet A4, gramatura 80g, klasa A + 1 karton

Papier do drukarki i ksero POLjet jest wysokiej jakości papierem do drukowania i ksero. Używanie papieru POLjet zapewnia stałe i niezawodne drukowanie bez zacinania się i awarii urządzeń drukujących. Papiery POLjet dostosowane są do najbardziej wymagających zadań związanych z drukowaniem w drukarkach laserowych, sprawdzą się również doskonale w xero i druku atramentowym. 
Papier POLjet nadaje się idealnie do kolorowych wydruków - dobry kontrast i intensywne barwy.Papier POLjet przeznaczony jest do stosowania we wszelkiego rodzaju urządzeniach biurowych, w szczególności do drukarek atramentowych i szybkich drukarek laserowych.
POLjet przystosowany jest do wykonywania dwustronnych i jednostronnych wydruków  dzięki podwyższonej sztywność i grubości papieru.

 

Papiery POLjet posiadają certyfikaty FSC oraz EU Ecolabel.


  Wysoka białość papieru zapewnia pełne wyróżnienie barw, a podwyższona grubość i sztywność - wydruki bez zacięć.  W sklepie Biuronet.com papier POLjet sprzedawany jest w kartonach zbiorczych w których znajduje się 5 ryz papieru tj. 2500 pojedynczych arkuszy. Jedna ryza papieru zawiera 500 arkuszy.

  Najważniejsze parametry techniczne papieru Poljet A4/ 80g:


  • białość średnia z obu stron: 166% CIE
  • gramatura: 80g/m2
  • wilgotność: 3,6-5 %
  • nieprzezroczystość: 93%
  • format: A4 (210 x 297 mm )
  • klasa papieru: A+


  • jednostka sprzedaży: 1 karton - 5 ryz.

  152.20 zł 187.21 zł