Papier do drukarki Maestro Standard Plus A4, gramatura 80g, klasa B 1 karton

Prezent za zakup bestseller super cena oferta specjalna
Prezent za zakupy bestseller super cena oferta specjalna
1 karton173.43 zł
Marka:  Maestro >>

J. sprzedaży: 5 ryz | Kod:  1101141

Cena: 141.00 zł 173.43 zł

dostawy

więcej >

Oceń produkt:
Nowy, uniwersalny papier Maestro Standard+ do wewnętrznego użytku i drukowania codziennej komunikacji oraz bieżących dokumentów. Doskonała białość i wyrazistość w segmencie uniwersalnych papierów biurowych. Wysoka biel i kontrast idące w parze z przystępną cenę sprawiają, że papier nadaje się zarówno do użytku biurowego, jak i domowego. Przeznaczony do druku atramentowego i laserowego, w drukarkach, kopiarkach i faksach. Zapewnia bezproblemowe drukowanie, nawet w dużych nakładach. Bezpyłowy papier Maestro Standard Plus o podwyższonej bieli jest odporny na starzenie, spełniając normę ISO 9706, daje możliwość długotrwałego przechowywania. Posiada certyfikaty: EcoLabel, PEFC, green range. Ekonomiczny papier dla nowoczesnego biura, sprawdzi się w każdych warunkach, Idealny do czarno-białych aplikacji. Korzystny współczynnik kosztów do korzyści.  Parametry techniczne: format: A4 gramatura: 80g klasa: B białość: podwyższona do 161% CIE, zapewnia wysoki kontrast wykończenie: niepowlekany  jednostka sprzedaży: 1 karton - 5 ryz.
Papier do drukarki Maestro Standard Plus A4, gramatura 80g, klasa B 1 karton

Nowy, uniwersalny papier Maestro Standard+ do wewnętrznego użytku i drukowania codziennej komunikacji oraz bieżących dokumentów. Doskonała białość i wyrazistość w segmencie uniwersalnych papierów biurowych. Wysoka biel i kontrast idące w parze z przystępną cenę sprawiają, że papier nadaje się zarówno do użytku biurowego, jak i domowego. Przeznaczony do druku atramentowego i laserowego, w drukarkach, kopiarkach i faksach. Zapewnia bezproblemowe drukowanie, nawet w dużych nakładach. Bezpyłowy papier Maestro Standard Plus o podwyższonej bieli jest odporny na starzenie, spełniając normę ISO 9706, daje możliwość długotrwałego przechowywania. Posiada certyfikaty: EcoLabel, PEFC, green range.

 

Ekonomiczny papier dla nowoczesnego biura, sprawdzi się w każdych warunkach, Idealny do czarno-białych aplikacji. Korzystny współczynnik kosztów do korzyści.

 

 

Parametry techniczne:

  • format: A4
  • gramatura: 80g
  • klasa: B
  • białość: podwyższona do 161% CIE, zapewnia wysoki kontrast
  • wykończenie: niepowlekany

 

  • jednostka sprzedaży: 1 karton - 5 ryz.

Supercena
141.00 zł 173.43 zł
Supercena
32.80 zł 40.34 zł