Cisowianka 0,3L x 24 sztuki, woda mineralna w szklanych butelkach niegazowana

Prezent za zakup
Prezent za zakupy
niegazowana52.15 zł

J. sprzedaży: opk. | Kod:  630111

Cena netto: 42.40 zł

Cena brutto: 52.15 zł

dostawy

Warszawa: 1 dzień Polska: 2 dni

więcej >

Oceń produkt:
Marka:  Cisowianka >>
wyjątkowa, naturalna woda mineralna Cisowianka Classique średniozmineralizowana: 742 mg/l niskosodowa, odpowiednia dla diety ubogiej w sód butelka: szklana, wykonana z intensywnie zielonego szkła, ozdobiona elegancką, papierową etykietą z tłoczeniami eleganckie opakowania i etykiety sprawią, że woda Cisowianka Classique to idealna towarzyszka elegnackich spotkań przy stole, na konferencji czy w sytuacjach biznesowych pojemność: 0,3L poziom nasycenia CO2: niegazowana   opakowanie: zgrzewka 24 sztuki jednostka sprzedaży: 1 opakowanie.  Cisowianka to woda dla każdego. Szeroki wybór opakowań i wariantów sprawia, że Cisowianka to woda na każdą możliwą okazję. Woda pochodzi z pokładów wodonośnych okoli Nałęczowa Zdroju. Źródło znajduje się na głębokości 100 metrów. Zielona i ekologiczna okolica uzdrowiskowa z loklanym mikroklimatem zapewniają najczystsze warunki do wydobycia. W ultranowoczesnym zakładzie gdzie woda jest butelkowana stosuje się rozwiązania umożliwiające zachowanie jej pierwotnych, naturalnych właściwości. Ewenementem wody Cisowianka jest fakt, że czas "podróży" pierwotnej kropli do źródła, z którego jest wydobywana to aż 400 lat!
Cisowianka 0,3L x 24 sztuki, woda mineralna w szklanych butelkach niegazowana

  • wyjątkowa, naturalna woda mineralna Cisowianka Classique
  • średniozmineralizowana: 742 mg/l
  • niskosodowa, odpowiednia dla diety ubogiej w sód
  • butelka: szklana, wykonana z intensywnie zielonego szkła, ozdobiona elegancką, papierową etykietą z tłoczeniami
  • eleganckie opakowania i etykiety sprawią, że woda Cisowianka Classique to idealna towarzyszka elegnackich spotkań przy stole, na konferencji czy w sytuacjach biznesowych
  • pojemność: 0,3L
  • poziom nasycenia CO2: niegazowana

 

  • opakowanie: zgrzewka 24 sztuki
  • jednostka sprzedaży: 1 opakowanie.

 

 

Cisowianka to woda dla każdego. Szeroki wybór opakowań i wariantów sprawia, że Cisowianka to woda na każdą możliwą okazję. Woda pochodzi z pokładów wodonośnych okoli Nałęczowa Zdroju. Źródło znajduje się na głębokości 100 metrów. Zielona i ekologiczna okolica uzdrowiskowa z loklanym mikroklimatem zapewniają najczystsze warunki do wydobycia. W ultranowoczesnym zakładzie gdzie woda jest butelkowana stosuje się rozwiązania umożliwiające zachowanie jej pierwotnych, naturalnych właściwości. Ewenementem wody Cisowianka jest fakt, że czas "podróży" pierwotnej kropli do źródła, z którego jest wydobywana to aż 400 lat!

opk. 52.15 zł
opk. 52.15 zł