dostawy
więcej >
Proszek do prania OMO Automat White Professional Diversey, d...
opk.
Kapsułki do prania Persil Discs Color 4w1, do kolorowych tka...
opk.
Żel do prania CLINEX Uni Gel, uniwersalny dwuzadaniowy żel d...
opk.
Kapsułki do prania Persil Discs Color 4w1, do kolorowych tka...
opk.
Proszek do prania Bryza 4w1, do białych tkanin, 90 prań
opk.
Kapsułki do prania E Aromaterapia Orchidea, do kolorowych tk...
opk.
Płyn do prania Perwoll Renew Color, do tkanin czarnych i cie...
szt.
Silan Aromatherapy Jungle to skoncentrowany płyn do płukania tkanin, który nadaje ubraniom wyjątkową miękkość oraz intensywną, długotrwałą świeżość. Kompozycja zapachowa inspirowana egzotyczną dżunglą wprowadza energetyzujący i świeży charakter do codziennie używanej odzieży.
Formuła Aromatherapy z mikrokapsułkami zapachowymi uwalnia aromat podczas noszenia ubrań oraz ich ruchu, zapewniając efekt świeżości nawet do 7 dni. Dzięki temu tkaniny pozostają przyjemne w dotyku i pachnące przez długi czas.
Produkt jest przeznaczony do wszystkich rodzajów tkanin i pozwala na wykonanie do 126 prań z jednego opakowania. Sprawdza się zarówno w zastosowaniach domowych, jak i w środowiskach profesjonalnych, gdzie liczy się powtarzalna jakość i wydajność.
Znajdź coś dla siebie :)
2008-2026. Wszelkie prawa zastrzeżone przez Biuronet.com