Sante GO ON Protein Crisp - baton proteinowy 20% białka, 24 sztuki orzechowo karmelowy

Prezent za zakup nowość
Prezent za zakupy nowość
orzechowo karmelowy115.16 zł
Marka:  Sante >>

J. sprzedaży: opk. | Kod:  60065421

Cena: 93.63 zł 115.16 zł

dostawy

więcej >

Oceń produkt:
Główne Cechy Produktu: Batony GO ON Protein Crisp - Chrupka Odsłona Twojej Przekąski Białkowej 20% pełnowartościowego białka WPC 80 Chrupiąca konsystencja i pyszny smak karmelowo-orzechowy z czekoladową polewą Pełen błonnika - połączenie smaku i suplementacji Jednostka sprzedaży: 1 opakowanie / 24 sztukiOdkryj Energii Źródło w Batonach GO ON Protein CrispBatony GO ON Protein Crisp to nowa, chrupka odsłona ulubionych batonów GO ON Protein, które zdobyły serca wielu w Polsce. To nie tylko pyszna przekąska, ale także źródło pełnowartościowego białka serwatkowego WPC 80, niezbędnego dla osób aktywnych fizycznie. Czy jesteś miłośnikiem sportu lub po prostu potrzebujesz dodatkowej dawki energii w ciągu dnia? Te batony są dla Ciebie. Ich chrupiąca konsystencja sprawia, że to czysta przyjemność podczas gry w tenisa, biegania czy treningu siłowego.A smak? fantastyczne, gęste nadzienie, oblane smakowitą czekoladową polewą, to prawdziwa uczta dla Twojego podniebienia. Nie tylko zaspokoi głód, ale też dostarczy Ci białka, które przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej - idealne wsparcie w treningu. Batony GO ON Protein Crisp to także źródło błonnika, który jest ważny dla zdrowego trawienia. Dlatego to nie tylko przekąska, ale także pożyteczny dodatek do Twojej diety.Wybierz batony GO ON Protein Crisp, gdy potrzebujesz energii, smaku i wsparcia dla swojego ciała. GO ON - zawsze do przodu!
Sante GO ON Protein Crisp - baton proteinowy 20% białka, 24 sztuki orzechowo karmelowy

Główne Cechy Produktu:

  • Batony GO ON Protein Crisp - Chrupka Odsłona Twojej Przekąski Białkowej
  • 20% pełnowartościowego białka WPC 80
  • Chrupiąca konsystencja i pyszny smak karmelowo-orzechowy z czekoladową polewą
  • Pełen błonnika - połączenie smaku i suplementacji


  • Jednostka sprzedaży: 1 opakowanie / 24 sztuki


Odkryj Energii Źródło w Batonach GO ON Protein Crisp

Batony GO ON Protein Crisp to nowa, chrupka odsłona ulubionych batonów GO ON Protein, które zdobyły serca wielu w Polsce. To nie tylko pyszna przekąska, ale także źródło pełnowartościowego białka serwatkowego WPC 80, niezbędnego dla osób aktywnych fizycznie. Czy jesteś miłośnikiem sportu lub po prostu potrzebujesz dodatkowej dawki energii w ciągu dnia? Te batony są dla Ciebie. Ich chrupiąca konsystencja sprawia, że to czysta przyjemność podczas gry w tenisa, biegania czy treningu siłowego.


A smak? fantastyczne, gęste nadzienie, oblane smakowitą czekoladową polewą, to prawdziwa uczta dla Twojego podniebienia. Nie tylko zaspokoi głód, ale też dostarczy Ci białka, które przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej - idealne wsparcie w treningu. Batony GO ON Protein Crisp to także źródło błonnika, który jest ważny dla zdrowego trawienia. Dlatego to nie tylko przekąska, ale także pożyteczny dodatek do Twojej diety.


Wybierz batony GO ON Protein Crisp, gdy potrzebujesz energii, smaku i wsparcia dla swojego ciała. GO ON - zawsze do przodu!

93.63 zł 115.16 zł
93.63 zł 115.16 zł