Herbata zielona Big-Active Earl Grey, aromatyzowana, torebki w kopertach 20 torebek

Prezent za zakup
Prezent za zakupy
Marka:  Big-Active >>

J. sprzedaży: szt. | Kod:  6002187

Cena: 5.35 zł 6.58 zł

dostawy

więcej >

Oceń produkt:
Herbata zielona to napój o którego właściwościach krążą niezliczone opowieści. Wiele z nich nie znajduje potwierdzenia w badaniach naukowych. Jedno jest jednak pewne: jest to napój o wyjątkowym smaku i zapachu. Dzięki tym cechom coraz powszechniej jest spożywana w krajach, gdzie wcześniej niepodzielnie królowała czarna herbata.Czy wiesz, że zieloną herbatę produkuje się wyłącznie z liści jednego gatunku? Jest to Herbata Chińska o wdzięcznej łacińskiej nazwie Camellia Sinensis.A może zastanawiasz się czy to prawda, że w zielonej herbacie jest więcej kofeiny niż w kawie? Dlaczego wobec tego nie działa ona tak spektakularnie jak kawa?Oto odpowiedź: suszone liście zielonej herbaty faktycznie zawierają znacznie więcej kofeiny niż suszone ziarna kawy, jednak napój przyrządza się ze znacznie mniejszej ilości suszu. Pamiętajmy jednak, że mocna herbata zielona będzie "mocniejsza" niż kawa. Jeden litr naparu zielonej herbaty zawiera połowę kofeiny którą znajdziemy w jednym litrze kawy.Czy znasz zasady parzenia zielonej herbaty? Niezależnie czy jest liściasta czy ekspresowa nie lubi ona wrzątku. Najlepiej zalewać ją wodą o temperaturze 90 stopniFirma Big -Active oferuje nam szeroką gamę zielonych herbat. Przedstawiamy poniżej ekspresową herbatę zieloną Big-Active wzbogaconą aromatem bergamotki skład: herbata zielona (97,9%), aromat, naturalny aromat bergamotowy zapakowana w torebkę przyjazną środowisku, wykonana jest z materiału biodegradowalnego i kompostowalnego po zalaniu gorącą wodą płatki kwiatu "rozwijają" się na naszych oczach opakowanie zawiera 20 torebek smak: earl grey jednostka sprzedaży: 1 opakowanie.
Herbata zielona Big-Active Earl Grey, aromatyzowana, torebki w kopertach 20 torebek

Herbata zielona to napój o którego właściwościach krążą niezliczone opowieści. Wiele z nich nie znajduje potwierdzenia w badaniach naukowych. Jedno jest jednak pewne: jest to napój o wyjątkowym smaku i zapachu. Dzięki tym cechom coraz powszechniej jest spożywana w krajach, gdzie wcześniej niepodzielnie królowała czarna herbata.

Czy wiesz, że zieloną herbatę produkuje się wyłącznie z liści jednego gatunku? Jest to Herbata Chińska o wdzięcznej łacińskiej nazwie Camellia Sinensis.

A może zastanawiasz się czy to prawda, że w zielonej herbacie jest więcej kofeiny niż w kawie? Dlaczego wobec tego nie działa ona tak spektakularnie jak kawa?

Oto odpowiedź: suszone liście zielonej herbaty faktycznie zawierają znacznie więcej kofeiny niż suszone ziarna kawy, jednak napój przyrządza się ze znacznie mniejszej ilości suszu. Pamiętajmy jednak, że mocna herbata zielona będzie "mocniejsza" niż kawa. Jeden litr naparu zielonej herbaty zawiera połowę kofeiny którą znajdziemy w jednym litrze kawy.

Czy znasz zasady parzenia zielonej herbaty? Niezależnie czy jest liściasta czy ekspresowa nie lubi ona wrzątku. Najlepiej zalewać ją wodą o temperaturze 90 stopni

Firma Big -Active oferuje nam szeroką gamę zielonych herbat. Przedstawiamy poniżej ekspresową herbatę zieloną Big-Active wzbogaconą aromatem bergamotki

  • skład: herbata zielona (97,9%), aromat, naturalny aromat bergamotowy
  • zapakowana w torebkę przyjazną środowisku, wykonana jest z materiału biodegradowalnego i kompostowalnego
  • po zalaniu gorącą wodą płatki kwiatu "rozwijają" się na naszych oczach
  • opakowanie zawiera 20 torebek
  • smak: earl grey


  • jednostka sprzedaży: 1 opakowanie.

5.35 zł 6.58 zł