Karteczki harmonijkowe Post-it Super Sticky Z-Notes paleta Bora Bora, komplet 6 bloczków po 90 kartek 76 x 76 mm

Prezent za zakup oferta specjalna
Prezent za zakupy oferta specjalna

J. sprzedaży: opk. | Kod:  1505138

Cena netto: 56.48 zł

Cena brutto: 69.47 zł

dostawy

Warszawa: 1 dzień Polska: 2 dni

więcej >

Oceń produkt:
Marka:  Post-it >>
Karteczki samoprzylepne Post-it są w 100% wykonane z papieru z certyfikatem PEFC. Karteczki klasy premium o wysokiej jakości gwarantują bardzo trwałe przyleganie kleju i nieprzebijanie zapisków przez papier. Przesyłanie krótkich wiadomości i podręczne notowanie przestaje być nudne gdy używasz wielokolorowych palet Post-it! Poznaj kolekcje barwnych karteczek samoprzylepnych z serii wielokolorowych palet Kolory Świata marki Post-it od 3M.  format: 76 x 76 mm opakowanie: 6 bloczków po 90 kartek karteczki Post-it Bora Bora z kolekcji Kolory Świata zaskoczą każdego wystrzałowymi kolorami Super Sticky - bardzo mocny klej, trwałe przyleganie do każdej powierzchni system Z-Notes - karteczki złożone w harmonijkę, przystosowane do włożenia do podajnika Nie musisz przytrzymywać karteczek ręką żeby oderwać jedną z nich, wystarczy sięgnąć po karteczkę jedną ręką i zapisać notatkę, ciężki podajnik zawsze stoi w jednym miejscu!  jednostka sprzedaży: 1 opakowanie.
Karteczki harmonijkowe Post-it Super Sticky Z-Notes paleta Bora Bora, komplet 6 bloczków po 90 kartek 76 x 76 mm

Karteczki samoprzylepne Post-it są w 100% wykonane z papieru z certyfikatem PEFC. Karteczki klasy premium o wysokiej jakości gwarantują bardzo trwałe przyleganie kleju i nieprzebijanie zapisków przez papier. Przesyłanie krótkich wiadomości i podręczne notowanie przestaje być nudne gdy używasz wielokolorowych palet Post-it! Poznaj kolekcje barwnych karteczek samoprzylepnych z serii wielokolorowych palet Kolory Świata marki Post-it od 3M.

 

  • format: 76 x 76 mm
  • opakowanie: 6 bloczków po 90 kartek
  • karteczki Post-it Bora Bora z kolekcji Kolory Świata zaskoczą każdego wystrzałowymi kolorami
  • Super Sticky - bardzo mocny klej, trwałe przyleganie do każdej powierzchni
  • system Z-Notes - karteczki złożone w harmonijkę, przystosowane do włożenia do podajnika
  • Nie musisz przytrzymywać karteczek ręką żeby oderwać jedną z nich, wystarczy sięgnąć po karteczkę jedną ręką i zapisać notatkę, ciężki podajnik zawsze stoi w jednym miejscu!

 

  • jednostka sprzedaży: 1 opakowanie.

opk. 69.47 zł