Wkład do segregatora Interdruk A5, kartki w linie do wpięcia, kolorowy lewy margines 50 kartek

Prezent za zakup
Prezent za zakupy
Marka:  Interdruk >>

J. sprzedaży: szt. | Kod:  1502519

Cena: 4.16 zł 5.12 zł

dostawy

więcej >

Oceń produkt:
Główne cechy produktu: Wkład do segr.szk.A5 50k linia INTERDRUK 0446 Dostosowany do segregatorów ringowych oraz z mechanizmem dźwigniowym Rozmiar: A5 Ilość kartek: 50 Zadruk: linia Wkład do segr.szk.A5 INTERDRUK 0446 - Twoje Perfekcyjne NotatkiWkład do segr.szk.A5 50k linia INTERDRUK 0446 to niezbędny element dla wszystkich, którzy cenią sobie porządek i estetykę w prowadzeniu notatek. Pozwól, że przedstawimy Ci najważniejsze cechy tego produktu. Rozmiar A5 doskonale pasuje do segregatorów ringowych oraz tych z mechanizmem dźwigniowym. Idealnie sprawdzi się do przechowywania notatek, dokumentów czy raportów, zapewniając jednocześnie odpowiednią ilość miejsca na Twoje zapisy. Ilość 50 kartek pozwala na prowadzenie skondensowanych notatek, co jest idealne do zastosowań szkolnych, uczelnianych czy biurowych. Zadruk w linie ułatwia pisanie równych i zorganizowanych notatek, dzięki czemu utrzymanie porządku w Twoich dokumentach staje się prostsze. Dlaczego warto wybrać Wkład do segr.szk.A5 INTERDRUK 0446 w linie? Odpowiedni Rozmiar: A5 - pasuje do segregatorów ringowych oraz z mechanizmem dźwigniowym Ilość Kartek: 50 - skondensowane notatki na wiele okazji Zadruk w Linie: Ułatwia pisanie równych i zorganizowanych notatek Uniwersalność: Dostosowany do różnych typów segregatorów
Wkład do segregatora Interdruk A5, kartki w linie do wpięcia, kolorowy lewy margines 50 kartek
KOD: 1502519 EAN: 5902277170651

Główne cechy produktu:

  • Wkład do segr.szk.A5 50k linia INTERDRUK 0446
  • Dostosowany do segregatorów ringowych oraz z mechanizmem dźwigniowym
  • Rozmiar: A5
  • Ilość kartek: 50
  • Zadruk: linia

 

Wkład do segr.szk.A5 INTERDRUK 0446 - Twoje Perfekcyjne Notatki

Wkład do segr.szk.A5 50k linia INTERDRUK 0446 to niezbędny element dla wszystkich, którzy cenią sobie porządek i estetykę w prowadzeniu notatek. Pozwól, że przedstawimy Ci najważniejsze cechy tego produktu.

 

Rozmiar A5 doskonale pasuje do segregatorów ringowych oraz tych z mechanizmem dźwigniowym. Idealnie sprawdzi się do przechowywania notatek, dokumentów czy raportów, zapewniając jednocześnie odpowiednią ilość miejsca na Twoje zapisy.

 

Ilość 50 kartek pozwala na prowadzenie skondensowanych notatek, co jest idealne do zastosowań szkolnych, uczelnianych czy biurowych. Zadruk w linie ułatwia pisanie równych i zorganizowanych notatek, dzięki czemu utrzymanie porządku w Twoich dokumentach staje się prostsze.

 

Dlaczego warto wybrać Wkład do segr.szk.A5 INTERDRUK 0446 w linie?

  • Odpowiedni Rozmiar: A5 - pasuje do segregatorów ringowych oraz z mechanizmem dźwigniowym
  • Ilość Kartek: 50 - skondensowane notatki na wiele okazji
  • Zadruk w Linie: Ułatwia pisanie równych i zorganizowanych notatek
  • Uniwersalność: Dostosowany do różnych typów segregatorów

4.16 zł 5.12 zł